Partners

zszbielcza@interia.pl       zspbielcza@gmail.com

WICEDYREKTOR:
mgr Małgorzata Kumórek

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bielczy serdecznie wita zapraszając do odwiedzin!

• Zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bielczy do udziału w konkursie plastycznym.

Cele konkursu:
    a) zachęcenie dzieci do samodzielnego wykonania bombek świątecznych na choinkę;

b) ukazanie piękna i pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowych;

c) wspieranie działań i możliwości twórczych dzieci i młodzieży;
    d) promocja twórczości dzieci.

Kategorie wiekowe:
    - dzieci przedszkolne
    - uczniowie klas I-III
    - uczniowie klas IV-VII

- uczniowie gimnazjum

• 06.12.2017

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Gminny Konkurs Recytatorski.

• 4 grudnia 2017r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borzęcinie odbył się Konkurs Recytatorski poezji Bolesława Leśmiana pod hasłem „W ciszy serc...”. Naszą szkołę reprezentowali: Justyna Gadziała, która za recytację wiersza pt. „Dziewczyna” została uhonorowana II miejscem; Anita Wesołowska oraz Szymon Borowiec zdobyli wyróżnienia. Swoje umiejętności recytatorskie prezentowali również Oliwia Cisak i Klaudiusz Solarz.

Laureaci: Justyna, Anita a także Szymon wezmą udział w Konkursie Powiatowym w Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym w Brzesku. Młodym artystom życzymy powodzenia, finalistów zapewniamy, że będziemy trzymać kciuki! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za piękną recytację. Uczniów do konkursu przygotowała pani Agnieszka Reczek.

• 22 listopada członkowie SKC wraz z opiekunkami spotkali się w Budynku Wielofunkcyjnym, aby upiec piernikowe niespodzianki. Dzieciaki pod wodzą Pani Marysi Rusin z wielkim zaangażowaniem upiekły 100 pierników, które zostaną wręczone gościom zaproszonym na Parafialne Spotkanie Opłatkowe. Opiekunki SKC z całego serca dziękują za pomoc i wsparcie Paniom:

Marzenie Hebdzie, Magdalenie Kapuścińskiej, Renacie Gali, Kindze Bogusz, Renacie Florczak, Anicie Bryła oraz Katarzynie Ziewacz.

Opiekunki SKC

• 06.12.2017

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Szkolne Koło CARITAS.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

WICEDYREKTOR: