Partners

zszbielcza@interia.pl       zspbielcza@gmail.com

WICEDYREKTOR:
mgr Małgorzata Kumórek

• W ramach współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Borzęcinie, pani Katarzyna Chamioło zaprasza wszystkich chętnych uczniów klas czwartych na feryjne zajęcia z języka angielskiego w Budynku Wielofunkcyjnym w Bielczy w środę 14 lutego w godzinach 15:30-16:30 oraz w piątek 23 lutego od 12:30 do 13:30. Zajęcia będą odbywać się w formie zabaw i gier językowych, a ich zadaniem jest zachęcenie uczniów do nauki języka obcego w niestandardowy sposób. Serdecznie zapraszamy!

• Szkolny Koordynator do Spraw Bezpieczeństwa w

Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bielczy

ogłasza konkurs plastyczny pod hasłem

„Bezpieczni na drodze, czyli moda na odblaski ”

REGULAMIN KONKURSU:

Cele:

• poszerzenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym,
    • bezpośrednie zaangażowanie uczniów w tematykę ruchu drogowego,
    • promowanie noszenia elementów odblaskowych,
    • rozwijanie wyobraźni i kreatywności uczniów,
    • rozwijanie umiejętności plastycznych,

Adresaci:

• Dyrekcja, Samorząd Uczniowski oraz Rada Rodziców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bielczy serdecznie zapraszają na dyskotekę walentynkową.

TERMIN: 6 lutego 2018r. (wtorek)

GODZINA: Uczniowie klas I – III 15.00 – 17.00

Uczniowie klas IV – VI 16.00 – 18.00

Uczniowie klas VII SP, II G, IIIG 17.00 – 19.00

MIEJSCE: Budynek Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bielczy

Będzie możliwość zakupu waty cukrowej i popcornu w cenie 3 zł. Dochód ze sprzedaży

• Różne są powody, które skłoniły młodzież Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bielczy do wyjazdu do Tarnowskiej TV.

Uczniowie, biorący udział w wyjeździe zostali wytypowani przez wychowawców, ponieważ odznaczają się szerokim zakresem działań związanych z rozwojem osobistym lub innych, mają bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, odznaczają się wzorowym i bardzo dobrym zachowaniem, imponująco działają dla szkolnej społeczności, reprezentują siebie w różnych konkursach, akcjach, akademiach, działaniach szkolnych i pozaszkolnych.

• Na zaproszenie wnucząt 24.01.2018 r. w naszej szkole pojawiły się Babcie oraz Dziadkowie, aby uczestniczyć w przygotowanej z okazji Dnia Babci i Dziadka akademii, gościć w klasach na poczęstunku oraz spędzić wesoło czas z wnukami uczestnicząc w organizowanych na terenie klas konkursach.

Po przywitaniu przez p. wicedyrektor M. Kumórek część artystyczną prezentowały kolejno kl. I, II i III. Niezwykli goście mogli przenieść się w czasy swej młodości, słuchając takich przebojów, jak: „Tyle słońca”, „Ładne oczy” czy zobaczyć taniec rock and roll. Dzięki scence „Niezwykły Dziadek” odbyli podróż do sanatorium w Krynicy Górskiej, a ich codzienne obowiązki prezentowały znane postacie z programów telewizyjnych, takich jak: „Kuchenne Rewolucje”, „Perfekcyjna Pani Domu”, „The Voice of Poland”. Wykonywana przez Amelkę z kl. II piosenka „Hallelujah” wzruszyła niejedną babcię do łez. Chłopcy natomiast prezentowali życiowe role, w jakie wcielają się dziadkowie, typu: dziadek intelektualista, alpinista, archeolog, kierowca, komputerowiec. Bardzo oryginalne okazało się również „Sto lat” zagrane na dzwonkach akustycznych przez uczniów klasy I.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

WICEDYREKTOR: