dla Uczniów SP i Gimnazjum
Nazwisko i Imię
Rodzaj zajęć
Termin
Baryczka Wiesława
Koło Przyjaciół Biblioteki
środa 13.40-14.30
Bogusz Lucyna
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów klasy VI
Kółko plastyczne dla uczniów szkoły podstawowej
wtorek 14.35 - 15.20
piątek 11.50 - 12.35
Bajda Barbara
Konsultacje z języka angielskiego
środa 13.40-14.25 Duda Alicja
Zajęcia rozwijające uzdolnienia ortograficzne
SKW
poniedziałek 11.50 - 12.35
wg potrzeb
Kawa Magdalena
Koło literacko-językowe “Białe Kruki”
Zajęcia terapeutyczne: EEG Biofeedback
Kółko kalgraficzne dla klasy IV
Kółko czytelnicze "Booktalking - gawęda o książce"
Indywidualne zajęcia korekcyjno - terapeutyczne
raz w miesiącu (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z kl.IV)
poniedziałek 12.45 - 13.30
wtorek 12.45 - 13.30
(zamiennie co drugi tydzień)
poniedziałek 14:35-15:20 (co drugi tydzień).
raz w miesiącu (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z uczestnikami - klasy IV-VI.
środa 12:35-13:30
Kawa Monika
Klub Przyrodnika
1/2tyg.
Konsultacje przedmiotowe
1/2tyg.
czwartek 12.45 - 13.30
wtorek 7.00 - 7.45
Knap Justyna
Zajęcia terapeutyczne - Biofeedback
Zajęcia logopedyczne ½ tyg.
DSM
poniedziałek 13.30 - 14.00
czwartek 14.10 - 14.40
poniedziałek 16 - 16.45 (zmiana terminu wg potrzeb)
Urban Artur
Młodzieżowa Grupa Apostolska
Czwartek
Kumórek Małgorzata
Koło języka angielskiego dla klasy IV (zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów)
Czwartek godz. 12.45-13.30
Latocha Lidia
Kółko Młodych Programistów
Piątek 7.10 - 7.55
Łąpieś Ilona
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów kl. IIIb
środa 12.45-13.30
Nowińska Elżbieta
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów kl. VI
SKW
środa 13.40 - 14.25
wg potrzeb
Pabian Agnieszka
Zajęc. dydakt.wyrównawcze
Kółko muz.-taneczno-ruchowe
czwartek 11.50-12.35
co dwa tygodnie
czwartek 11.50-12.35
co dwa tygodnie
Pielińska Bogumiła
Konsultacje historyczne
czwartek 7.10- 7.55
Reczek Agnieszka
Konsultacje przedmiotowe - język polski
Koło Teatralne klasa V
wtorek 7.10 - 7.55
czwartek 12.45 - 13.30
co dwa tygodnie
Soroka Wioletta
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
poniedziałek 12.45-13.30
Góra Anna
Konsultacje przedmiotowe 1/2tyg., Kólko przyrodniczo-ekologiczne 1/2tyg.
piątek 7:00-7:45
Wołek Jerzy
SKS
wtorek 14.25- 15.10
Zych Krystian
Zajęcia rekreacyjno- sportowe
piątek 12.45- 13.30