• Dzień Babci i Dziadka

• W Dniu Babci i Dziadka składamy życzenia, zdrowia, pomyślności i marzeń spełnienia!

Bardzo Was kochamy, dobrze o tym wiecie, bo jesteście  dla nas najukochańsi  na świecie.”

Tymi słowami powitali miłych gości uczniowie klas I-III  Zespołu Szkół w Bielczy na uroczystości  z okazji święta Babci i Dziadka, która odbyła się w budynku wielofunkcyjnym.

Uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawców: Pań Ilony Łąpieś, Alicji Bogusz-Duda i Agnieszki Pabian przedstawili program artystyczny składający się z wierszy, piosenek i tańców.

Pierwszaki zatańczyły polkę, klasa III poloneza w pięknych strojach, a klasa druga zaprezentowała krótkie przedstawienie o babci i złym wilku.

Wiele emocji przysporzyły konkursy, w których zmagali się dziadkowie i babcie z pomocą swoich wnuków.

„Taniec z balonem” wyłonił najlepszych tancerzy.

W „Kalamburach” zwycięstwo odniosła drużyna babć.

W teleturnieju „Jaka to melodia” do końca trwała zacięta walka, o czym świadczą trzy równorzędne drugie miejsca, ale zwycięzca był jeden. Niestety, samochodu nie wygrał.

Wspólna zabawa i poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz ciepłe życzenia złożone naszym gościom,  wywołały wiele radości i uśmiechów, a niejednemu łezka się w oku zakręciła.

Na kolejną  uroczystość i wspólną zabawę zapraszamy znów za rok, a już teraz do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym na stronie Zespołu Szkół w Bielczy.

A.Pabian