• Tydzień Zdrowego Śniadania

• Z inicjatywy SU w miesiącu wrześniu odbyła się akcja ,,Tydzień Zdrowego Śniadania.”
            Oczywiście zdrowe śniadania powinniśmy jeść zawsze, celem naszej akcji było tylko przypomnienie o tym ważnym elemencie naszego życia.
            Codzienne śniadanie pomaga nam  dobrze zacząć dzień i daje równy start w szkolne obowiązki.

Dzięki niemu mamy  energię do nauki, lepiej koncentrujemy się podczas lekcji i mamy siłę do zabawy.

To najlepszy start na nowy dzień!

Tydzień Zdrowego Śniadania był okazją do dzielenia się z innymi przyniesionymi produktami, spróbowania nowych smaków oraz propagowania wartościowych  produktów.

W klasach było zdrowo, smacznie, wesoło  i kolorowo.

Mamy nadzieję, że Tydzień Zdrowego Śniadania zamieni się w całe życie zdrowego  jedzenia.

• KONKURS WIEDZY O ŚWIĘTYM JANIE PAWLE II

• REGULAMIN KONKURSU WIEDZY O ŚWIĘTYM JANIE PAWLE II

I. Cele konkursu:

• Popularyzacja wiedzy o życiu, twórczości i świętości Jana Pawła II.

• Pielęgnowanie pamięci o Janie Pawle II.

• Upamiętnienie 45. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża.

II. Zasady regulaminowe:

1. Konkurs jest przeznaczony dla najstarszych uczniów z klas VI - VIII.

2. Uczestnicy konkursu rozwiązują test dotyczący życia, działalności i pontyfikatu św. Jana Pawła II.

3. Zwycięzcami konkursu zostaną uczniowie z największą ilością punktów. W przypadku równej ilości punktów przyznane zostaną miejsca ex-aequo.

4. Dla laureatów konkursu przewidziana jest nagroda - niespodzianka.

5. Przebieg konkursu nadzoruje komisja. Decyzja komisji jest ostateczna i nie podlega weryfikacji.

6. Informacje o konkursie, regulamin i załączniki do konkursu będą dostępne w bibliotece szkolnej.

Terminy:

● Organizatorzy proszą chętnych uczniów o zgłoszenie się do 13.10.2023 r. do biblioteki szkolnej.

● Test odbędzie się 16.10.2023r. Czas na rozwiązanie testu wynosi 30 minut.

● Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i uroczyste podsumowanie odbędzie się w terminie i formie wskazanej przez organizatora.

Zapraszamy!

Organizatorzy: ks. Artur Urban, Ilona Łąpieś, Agnieszka Reczek