• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

• 20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Tuż po śniadaniu odwiedziła nas Pani Dyrektor, która przy pomocy zaczarowanego ołówka dokonała uroczystego nadania nazw obu grupom. Dzieci otrzymały pamiątkowe medale ze swoimi imionami. Od tej pory oficjalnie grupa Maluchów to Jeżyki, a grupa Starszaków to Biedronki. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego dnia panie z kuchni przygotowały dwa torciki przedstawiające jeżyka oraz biedronkę. Po słodkim poczęstunku wszyscy zostali zaproszeni do wspólnej zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci tańczyły przy ulubionej muzyce, a także brały udział w grach i konkursach. Na zakończenie każdy z uczestników wziął udział w loterii i otrzymał drobny upominek. Był to wspaniały dzień radosnej zabawy, pełen słońca i uśmiechów wszystkich dzieci.

• SKC – WSPARCIE DLA POWODZIAN

• Szkolne Koło Caritas pragnie wesprzeć (niepieniężnie) powodzian z południowo-zachodniej Polski.

Prosimy, aby czyste, nieużywane ubrania, buty, koce, ręczniki złożone w kostkę włożyć do reklamówek podpisanych zgodnie z ich zawartością, np.:

„UBRANIA, DZIEWCZYNKA lat….., rozmiar…………”

Przyniesione rzeczy prosimy wkładać do kartonowego pudełka umieszczonego        w holu szkoły i przedszkola w terminie:

do 27 września (piątek) 2024 r.

Dziękujemy!

- Opiekunowie SKC

• Szkoły Pełne Talentów 3

• Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Z radością informujemy, że nasza szkoła bierze udział w akcji "Szkoły Pełne Talentów 3" organizowanej przez Lidl! Jest to doskonała okazja, aby wspólnie zdobyć wartościowe nagrody dla szkoły, które wzbogacą naszą edukację i rozwijają kreatywność.

Jak to działa?

• Zbieraj Talenciaki: Przy każdym zakupie w Lidlu na kwotę 50 zł lub więcej, otrzymacie Talenciaki. Mogą je Państwo odebrać przy kasie lub w aplikacji mobilnej.
            • Przekaż Talenciaki naszej szkole: Zebrane Talenciaki możecie przekazać na rzecz naszej szkoły. Wystarczy zeskanować kod QR lub wrzucić papierowe Talenciaki do specjalnych urn, które znajdują się na terenie szkoły.
            • Wspólne korzyści: Im więcej Talenciaków zbierzemy, tym większe mamy szanse na zdobycie sprzętu edukacyjnego, materiałów plastycznych, czy sprzętu sportowego dla naszych uczniów!

Dlaczego warto?

Zbierając Talenciaki, wspieracie rozwój naszych uczniów! Dzięki wspólnemu wysiłkowi możemy wzbogacić ofertę edukacyjną szkoły, organizować ciekawe zajęcia dodatkowe i zapewnić dzieciom lepsze warunki do nauki i rozwoju talentów.

Jak jeszcze możecie pomóc?

Zachęćcie rodzinę, znajomych i sąsiadów do udziału w akcji i przekazywania Talenciaków na rzecz naszej szkoły. Im więcej osób się zaangażuje, tym więcej nagród możemy zdobyć!

Dziękujemy za każde wsparcie i zaangażowanie! Razem możemy wiele osiągnąć!