• .

• Opiekun świetlicy w Bielczy Pan Jan Sperka serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z całej gminy Borzęcin w sobotę na spotkanie integracyjno -rozrywkowe. W trakcie spotkania gry i zabawy, możliwość skorzystania z zaplecza jakim dysponuje świetlica, zabawa poprzez taniec, poczęstunek w formie kiełbaski z grilla, herbaty z sokiem malinowym

Dzieci zapraszam na godzinę 17:00 do 19:30,

młodzież i starszych od 19:30 do 22:00.

• .

• Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Z okazji ferii zimowych, życzę Wam, drodzy Uczniowie, bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas dostarcza niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Jednak proszę, by nigdy nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących. Mam nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim półroczu.

Nauczycielom i Pracownikom obsługi dziękuję za dobrze spełnione obowiązki i również życzę miłego odpoczynku.

Życzę wszystkim bezpiecznych, pięknych i niezapomnianych ferii zimowych.

Sylwia Borowiec